WHATSAPP DESTEK HATTIMIZ 05423321678

ULUNAY TURİZM AMASYA

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Öğrenci taşımacılığında sizler ve bizler için çok kıymetli olan çocuklarımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine emniyetli, güvenli ve titiz bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı alanında da hizmet vermekteyiz. Filomuzda yaş sınırlamalı araçlarla hizmet veren firmamız, araçlarının bakımlarını periyodik bakım aralığına uygun yetkili servislerde yaptırmaktadır.

ÖZEL GEZİ VE ORGANİZASYONLAR

Özel günleriniz ve davetlerinizde, şehir içi ve şehir dışına düzenlenen, toplantı, konferans, kongre, seminer, spor, tanıtım ve özel organizasyonlarda deneyimli şoförlerimizle hizmet vermekteyiz

Ulunay Turizm

İnsan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerimizde hissetmekteyiz. Bu sorumluluk firmamızın en büyük önceliğidir.

Araç personellerimiz SRC ve ileri sürüş tekniği eğitimlerinden geçirilmiş olup tüm belgeleri mevcuttur.

Araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm araçların trafik sigortası, kasko vs takip altında tutulmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırmasını yapan ekiplerimiz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.

Güvenli, Konforlu, Tam Zamanında…